MECLİS ÜYELERİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

MECLİS ÜYELERİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

MECLİS ÜYELERİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
Bu içerik 392 kez okundu.
Advert
Kadiri Ailesinin Siyasi Lideri bölgenin Kanaat önderi Kesim Keremullah Ceylan  ve Ak Parti İl Genel  Meclis Üyeleri  Faysal Ceylan ,Cahit  Sevgili. Baykan İl Genel Meclis Üyesi Cahit Türköz ve Ak Parti Bir Önceki Dönem İl Genle Meclis Üyesi Mahsum Ceylan Gazetemizi ziyaret ettiler.
 
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fikret Toktanış ile görüşme gerçekleştiren Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri; Kurtalan genelinde köy ziyaretleri devam ettiklerini.
 Bugüne kadar Kurtalan Merkez ilçeye bağlı 54 köyün 54'ünü ziyaret ederek muhtarlar ve köy sakinleriyle buluşan İl Genel Meclisi üyeleri sorunları yerinde görüp ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyor.
Kurtalan Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri; Her zaman ifade ettiğimiz gibi hedefimiz şehirde ne varsa köyde de olması, Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve yaşam standartlarını yükseltmektir.' Dediler.
 
 Bizde Kurtalan Ekspres Gazetesi olarak,  Kadiri Ailesinin Siyasi Lideri ve Bölgenin Kanaat önderi Kesim Keremullah Ceylan ve Ak Partili Meclis Üyelerimize bu nazik ve anlamlı ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz. Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”