6. GELENEKSEL SİİRT KİTAP FUARINA BÜYÜK İLGİ

6. GELENEKSEL SİİRT KİTAP FUARINA BÜYÜK İLGİ

6. GELENEKSEL SİİRT KİTAP FUARINA BÜYÜK İLGİ
Bu içerik 220 kez okundu.
Advert
Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Siirt Valiliği himayelerinde bu yıl altıncısı düzenlenen ve Siirt Belediye Başkanlığınca desteklenen ’6. Geleneksel Siirt Kitap Fuarı’ “Geleceğe Bir Kitap Aç” sloganı ile 01-07 Kasım 2021 tarihleri arasında daha zengin bir içerik ile kitapseverlerin ziyaretine açılırken,  fuar açılışı renkli görüntülere sahne oldu ve daha ilk günden her yaştan ziyaretçinin akınına uğradı.
Vali Hacıbektaşoğlu ve eşi Güney Hacıbektaşoğlu fuara katılan yayınevi stantlarını tek tek ziyaret ederek, yayınevleri yetkilileri ile bir süre sohbet etti ve öğrencilerle hatıra fotoğraf çektirdi. Vali Hacıbektaşoğlu daha sonra Bayan Yayınları standında Tarihçi Yazar Prof.Dr. İhsan Süreyya Sırma ile bir araya geldi. Yazar Sırma, imzaladığı kitaplarını Vali Hacıbektaşoğlu’na takdim ederek, bir süre sohbet etti.
6.'sı düzenlenen Geleneksel Siirt Kitap Fuarı' na İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili  Çağlar TEKİN' in katkılarıyla Kurtalanlı öğrenciler ile birlikte öğretmenleri´de  katılım sağladılar. Fuara katılan öğrenciler stantlardaki kitapları inceleyip, satın aldılar.
Gençlerin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği fuarda, hafta boyunca yazarlar kitapseverlerle buluşarak, söyleşi ve imza etkinliği programları düzenlenecek. 6. Siirt Kitap Fuarı, 07 Kasım Pazar gününe kadar her gün 09.00-20.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”