Kaymakam Tekin’den gazetemize ziyaret

Kaymakam Tekin’den gazetemize ziyaret

Kaymakam Tekin’den gazetemize ziyaret
Bu içerik 178 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz aylarda Kurtalan Kaymakamlığı atanan Kaymakam Çağlar Tekin gazetemizi ziyaret etti. Kurtalan Ekspres  Haber gazetesi ofisinde gerçekleşen ziyarette kaymakam Tekin’i gazetemiz sahibi Fikret Toktanış ağırladı. Ziyarette konuşan Kurtalan kaymakamı Çağlar Tekin, basının kamu ve devlet arasındaki önemli köprü olduğuna vurgu yaparak basın kuruluşlarının önemine dikkat çekti. Kurtalan’in gerek coğrafik gerekse ekonomik bakımdan önemli bir ilçe olduğuna vurgu yapan Kaymakam Tekin, temeli atılacak olan Tekstil fabrikasının faaliyete geçmesinin ardından Kurtalan’in ekonomiye olan katkısı daha önem arz edecektir dedi.

      Gazetemiz imtiyaz sahibi Fikret Toktanış’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında gazetenin dünü ve bugünü hakkında bilgiler verdi. Yazılı basının baskı ve dağıtım aşamasında zorlukların git gide büyüdüğünü dile getiren Toktanış, yayın politikalarına da değindi. Gazete politikasının, toplumu gerici ayrıştırıcı haber ve yorumlardan uzak, kaynaştırıcı bir çizgiden yana olduğunu vurgulayan Toktanış, hızla azalan yerel gazetelerin desteklenmesi gerektiğini söyledi

      Sohbet havasında devam eden ziyarette Cevre esnafların katılımı ile  ilçedeki sorunlar ele alınarak değerlendirmeler yapıldı, Kaymakam Tekin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gazetemizden ayrıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”