DEVA Partisi ilçe Başkanı Tuna'dan Açıklama

DEVA Partisi ilçe Başkanı Tuna'dan Açıklama

DEVA Partisi ilçe Başkanı Tuna'dan Açıklama
Bu içerik 346 kez okundu.
Advert

Deva Kurtalan İlçe Başkanı Zakir Tuna Son günlerde yaşanan fiyat artışı vatandaşı olumsuz yönde son derece etkilemiştir, “Ekonominin Deva'sı biziz” dedi.
Deva Kurtalan İlçe Başkanı Zakir Tuna, ziyaret ettikleri vatandaşların sohbetlerinde en çok şikayet edilen konuların başında ekonominin geldiğini söyledi. 
Tuna, halkın Ali Babacan'a güvendiğini belirterek, 
“Kurtalan Deva Partisi olarak, genel başkanımızın geçmişte yaptığı şu anda da parti programımızı halkımıza anlatmaya, hiçbir şekilde hamasete gösterişe yer vermeden samimiyetin, muhabbetin ve hoşgörünün olduğu yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakacak bir ülkenin inşaası için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.
Kurtalan coğrafi olarak verimli topraklara sahip olduğunu ama maalesef ki tarımın ve hayvancılığın adeta bitme noktasına geldiğini üzülerek belirtmek istiyorum. 
Gençlerimizin işsizlikten kaynaklı batıya büyük şehirlere Marmarislere gitmesine çok üzülüyoruz.Planlı ve programlı bir tarım politikası ve istihdam sahalarıyla hep beraber ilçemizi, memleketimizi Deva iktidarıyla kalkındıracağız.Başta genel başkanımız Ali Babacan olmak üzere, kurucularımız ve Deva partisi olarak hakka, hukuka riayet ederek, güzel bir Türkiye için yola çıktık ve Allah'tan da bizleri milletimize ve Kurtalan'a karşı mahcup etmemesi için dua ve temennide bulunuyoruz.” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”