Esnaf ve Sanatkara Destek Böyle Olur

Esnaf ve Sanatkara Destek Böyle Olur

ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOPERETİFİNDEN DUYURU

 Esnaf ve Sanatkara Destek Böyle Olur
Bu içerik 2147 kez okundu.
Advert

 “Esnaf ve Sanatkara Destek Böyle Olur"

 

Kurtalan Esnafına  oluşturduğu Esnaf Kredileri

  • İşletme sermayesi ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik 200.000.-TL’ye kadar finansman sağlayabilir.
  • İşyeri ve taşıt alımına yönelik olarak 500.000.-TL’ye kadar yatırım kredisi kullanabilirsiniz.
  • Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti kredisi kullanabilirsiniz.
  • Kurtalan Esnaf Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem karataş basına yaptığı açıklamada Faiz oranlarının 1 yıl için 0%4 Sonrası için 0%5 dedi

Kurtalan Esnaf Sanatkarlar Başkanı Karataş bir yıl önce  esnaflarımıza  limit olarak 100 bin tl  verebiliyorduk  sonrasında 150 bin tl  çıkarıldı şimdilik Ekim ayının 24 ünden itibaren üst limit olarak 200 bin Tl çıkmıştır dedi.

 Karataş Her esnafın iş kapasitesine göre vereceğimiz esnaf kredisini değerlendirecez dedi.

Esnaf Sanatkarlar Kredi Vekefalet Koperetifi Başkanı Ekrem Karataş;  İşyeri ve taşıt alımına yönelik olarak 500.000.-TL’ye kadar yatırım kredisi kullanabilirsiniz.

İşyeri Edinme kredisi  alımına yönelik; 500 bin azami kredi Azami vadesi 120 aylık geri dönüş aylık ve üç(3) aylık olarak ödeme seçenekleridir.

Taşıt edinme kredisi 500 bin azami kredi vadesi 60 aydır bunların seçeneklerde aylık vade üç(3) aylık olarak  ödeme seçeneklerinden dir.

Karataş Kurtalanlılarında kendi ilçesinin esnafına destek vermesi konusunda çağrıda bulunan Karataş, “Kurtalan esnafının kalkınması için alış verişlerini bakkallarından yapmalarını önemle rica ediyoruz dedi.  Karataş A-101 ler Bim Mağazaları Avmler  ne zman  herhangi bir taziyemizde yada düğünlerimizde iştirak etttiiklerine şahit oldunuz bunların olmadığı gibi biizm gidip ordan onları kalkındırmamızı doğru bulmuyorum dedi.

Küçük esnaf kalkınmalı ki, yaşasın. Yaşasın ki, eli darda olana imdat, fakir-fukaraya yoldaş, çocuklarımıza mutluluk, vatandaşa sırdaş olabilsin”dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX