İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI MUHTEREM İNCE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI MUHTEREM İNCE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI  MUHTEREM İNCE İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 222 kez okundu.
Advert

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İNCE, Siirt Valisi  Osman HACIBEKTAŞOĞLU ve beraberindeki heyet ile ilçemizi ziyaret etti.  

Kurtalan Belediye Binası önünde Kaymakam / Belediye Başkan V. Çağlar Tekin ve ilçe protokolü tarafından karşılanan İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İNCE, Kaymakam / Belediye Başkan V. Çağlar Tekin tarafından ilçede Kurtalan Belediyesince yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İNCE ve beraberindeki heyet ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgi ile karşıladığı  Bakan Yardımcısı İnce’ye Daha önceki belediye başkanı tarafından işçi çıkışları yapılan  eski Belediye çalışanları kendi özel durumlarını  söylediler Bakan Yardımcısı İnce bu konu çok önemli üzerinde durulacak bir konu  diye  kendileri ile yakından ilgilendi.

Bakan Yardımcısı Muhterem İnce Vatandaşların  istek ve taleplerini  tek tek dinledi ve notlar aldı.

Güler yüz ve sıcak muhabbetle İçişleri Bakan Yardımcısı  Muhterem İNCE’ yi ağırlayan Kurtalan’lı esnaflar ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini, talep ve isteklerini kendilerine ilettiler  İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İNCE ve beraberindeki heyet esnaf’ı ziyaret ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”