Vali Hacıbektaşoğlu Atabağı Beldesinde Vatandaşlarla İftarda Bir Araya Geldi

Vali Hacıbektaşoğlu Atabağı Beldesinde Vatandaşlarla İftarda Bir Araya Geldi

Vali Hacıbektaşoğlu  Atabağı Beldesinde  Vatandaşlarla İftarda Bir Araya Geldi
Bu içerik 114 kez okundu.
Advert

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Baykan ilçesine bağlı Atabağı Beldesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Atabağı Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. 
Atabağı Belde Belediye Başkanı Tayyar Lale ve Belde sakinleri tarafından karşılanan Vali Hacıbektaşoğlu, Beldede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. 
Belde sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Vali Hacıbektaşoğlu, Beldelerimizi, köylerimizin ve bölgede yaşayan insanlarımızın sorunların yerinde tespit ederek, çözüme kavuşturulması ve bölgenin yaşam koşullarını daha sağlıklı bir hale getirilmesi, vatandaşlarımızın refah düzeylerini daha da yükseltmek için devletimizin tüm imkânlarının seferber edildiğini söyledi.
 Atabağı Beldesinin sevimli yüzü Down Sendromlu Cahit Canpolat ile sohbet eden Vali Hacıbektaşoğlu, daha sonra Atabağı Belde Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. 
Vatandaşlarla birlikte iftarını açan Vali Hacıbektaşoğlu, 'Birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları vererek, iftar programını düzenleyen Atabağı Belde Belediye başkanı ve çalışanlarına teşekkür etti.
 İftar programı, yapılan duanın ardından sona erdi. İftar programına, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin,Kurtalan Kaymakamı Çağlar Tekin, Baykan Kaymakamı Emin Bağlı, Ak Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç,Ak Parti Kurtalan İlçe Başkanı Haşim Karaatay, İl Genel Meclis Başkanı Cihangir Bayram, Ziyaret Belde Belediye Başkanı Murat Akgün ve vatandaşlar katıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”