Bu Bayram'da Bir Yetim De Sen Giydir Kampanyasına Destek!

Bu Bayram'da Bir Yetim De Sen Giydir Kampanyasına Destek!

Bu Bayram'da Bir Yetim De Sen Giydir Kampanyasına Destek!
Bu içerik 223 kez okundu.
Advert

Kurtalanlı yardımsever hemşerimiz İbrahim Hazar'in başlattığı "Bir Yetim De Sen Giydir" bayramlık elbise kampanyasına imkanı olan hemşehrilerimizin destek leri ile yetimlerin bayramlarını bayram etti.
Yardım sever İbrahim Hazar; Hayırlara çağrımız geniş yankı buldu. Kimi yardımsever malıyla, kimi emeğiyle, kimi vaktiyle destek olurken kimi ise çevresini harekete geçirerek yardımcı oldu.
Kurtalan geneline  muhtaç ve mazlumlara yardım ulaştırdık. Gönüllü ve bağışçılarımızın selamlarını, muhabbetlerini, sevgilerini ve emanetlerini gerçek sahiplerine teslim ettik. Mazlum, öksüz, yetim ve muhtaçlara umut olduk, onların acılarını paylaştık.
'Allah'ın Emaneti Yetimler'in Bayramlık Sevinci Görülmeye Değerdi
, Allah'ın bizlere emaneti olan yetimlere sahip çıkmayı kendine görev sayıyor. Bu bağlamda, bayram öncesi, Kurtalan'daki yetimleri giydirdik öksüz ve yetim çocuklarımız bayram öncesi bayramlıklar hediye ettik. Yetimlerin sevinci görülmeye değerdi.
Yetim giydirmeler kapalı paketler içinde kıyafet dağıtma şeklinde olmadı. O çocukların mağazalardan bizzat kendisi alışveriş yapıyor gibi, tercihlerine, beğenilerine göre seçim yaptılar. Hangi tarz kıyafet seviyorlarsa, hangi renkten hoşlanıyorlarsa raflardan kendileri seçti, görevliler onlara yardımcı oldu.
Her türlü bağışları muhtaçlara ulaştırmak üzere gönderen tüm kardeşlerimize, hayırsever insanımıza tüm mazlumlar ve mağdurlar adına teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunarız.dedi

    

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”