AK Parti İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç, Kurtalan ilçemizi ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç, Kurtalan ilçemizi ziyaret etti.

AK Parti  İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç, Kurtalan ilçemizi ziyaret etti.
Bu içerik 273 kez okundu.
Advert

AK Parti  İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç, Kurtalan ilçemizi ziyaret etti.

 Başkan Olgaç, AK Parti Kurtalan İlçe Başkanı Haşim Karaatay ve geçen dönem belediye Başkanı Nevzat Karaatay İle birlikte Kurtalanlı vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Başkan Olgaç ve beraberindekiler daha sonra ilçede faaliyet gösteren Karakurt Tekstil fabrikasını ziyaret etti. Başkan Olgaç, Kurtalan ilçemizde tekstil alanında üretim yapan ilçe ekonomisine katkı ve istihdam sağlayan Karakurt Tekstil fabrikasını ziyaret etti.

  Başkan Olgaç;“üreten çalışan, alın ve akıl teri döken bir işletmede olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 

Böylesi büyük bir yatırımı ilçemize kazandıran Karakurt Tekstil Şirketi yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bizim amacımız, hedefimiz aş, iş ve istihdam olduğunu belirterek,fabrikada üretilen ürünleri inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. 

Başkan Olgaç, fabrikada üretilen ürünlerin yurt dışına ihraç edildiğini ifade ederek, "Gerçekten kaliteli ürünler üretiliyor. Bundan da büyük memnuniyet duyuyorum.

Firma yetkilileriyle sürekli görüşüyorum. Amacımız ilimiz ve ilçelerine  istihdam sağlayacak yatırımcıların önünü açmaktır.  Başkan Olgaç, yetkililere çalışmalarında başarı ve bereket temennilerinde bulunarak ilçeden ayrıldı.Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”