KURTALANLI HAYIR SEVERDEN GIDA YARDIMI

KURTALANLI HAYIR SEVERDEN GIDA YARDIMI

KURTALANLI HAYIR SEVERDEN GIDA YARDIMI
Bu içerik 409 kez okundu.
Advert

İstanbul'da yaşayan  Hemşerimiz Şakir Karataş ve  ortağı olan  HollandaLI   CHARLES PİEPLENBOSCH  Kurtalan ve İstanbul'da toplamda 700 aileye gıda yardımında bulunduklarını söyledi.

Bu krizde malesef zenginler fakirleri unutmuş diyen Karataş, " Normalde her sene kendi bütçemize göre yardım paketlerini dağıtıyoruz ve bunu reklamsız ve sessiz sedasız bir şekilde yapıyorduk, 3 ay önce yaptığımız yardımlarda saha gördük ki muhtaç aileler  gereğinde fazla bu anlamda  yardım paketlerimizi tekrar toplayarak  genelde  doğup buyudugum yer olan Kurtalan ilçe geneline bu yardımı muhtaç ailere ulaştırmaya çaba gösteriyoruz.

Kurtalan genelinde  her ne kadar yardım dağıtırsak az bile  bize gelen  yoğun istek ve talepler doğrultusunda  3 ay önce dağıtttıgımız  paketlerin bir  devamını bu ay içinde  Kurtalan merkez ve  geneline dağıtma kararı aldık.
 Karataş;  umuyorum ki  bu yardım kampanyamız  genel anlamda  yaygınlaşır  ve  muhtaç ailelerine ulaşır  burdan tüm duyarlı  imkanı olan  insanlara sesleniyorum  ihtiyaç sahibi insanlarımızın seslerini duyalım ve imkanlar dahilinde  kendilerine   yardımları ulaştıralım düşüncesindeyim dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”