SİZ KADINLIĞIN DÜŞMANISINIZ

SİZ KADINLIĞIN DÜŞMANISINIZ

SİZ KADINLIĞIN DÜŞMANISINIZ
Bu içerik 45 kez okundu.
Advert

Siz kadınlığın düşmanısınız. Kadınlık: Şeref, namus, edep, haya ve örtüdür.

Kadınlık, et parçası ile kadını birbirinden ayıran en önemli unsurdur. Sizler, kadınların bir et parçası haline gelmesini istiyorsunuz. Bizler, kadının mücevher olduğunu, değerli olduğunu ve en güzel şekilde muhafaza edilip kıymet verilmesini istiyoruz. Sizler ise kadının, kadınlık değerlerinden vazgeçip, haya elbisesinden, edep örtüsünden sıyrılıp sokaklarda, plajlarda ve pavyonlarda sizin zevklerinizi tatmin eden birer güzel görüntü veren yapılar olmasını istiyorsunuz. Sizler kasaptan et alırken vitrindeki et parçalarına bakarak kendinizce en güzel olan parçayı almayı istiyorsunuz.

Sizler kadınlık düşmanısınız. Sizler kadın düşmanısınız. Bu yüzden yaşlandığınızda sizinle beraber ömrünü geçiren kadınları bırakıyorsunuz ve 20_ 30 yaşında kadınlarla gönlünüzü eğlendiriyorsunuz. Kiminiz gömlek değiştirir gibi kadın değiştiriyor. Kiminiz de belli bir yaşın üstüne geldikten sonra daha önceden evlendiğiniz eşlerinizi boşuyor ve sokakta gördüğünüz kadınlarla yaşıyorsunuz. Kiminiz evleniyor, kiminiz ise dost hayatı yaşıyorsunuz.

Kadının örtüsüne düşmansınız. Kadının edebine, hayasına, terbiyesine, iffetine, şerefine ve namusuna düşmansınız. Çünkü kocasından başka hiçbir erkeğe bakmayan bir kadını istemezsiniz. Siz istiyorsunuz ki bütün kadınlar istedikleri zaman istedikleri erkeklerle beraber olsun. Sizlerin hali kötü bir haldır.

Gerçekten sizler kadın dostu değil kadın düşmanısınız. Sizler kadınları değil kendi zevklerinizi düşünüyorsunuz. Aramızda büyük farklar vardır. Biz kadının ana olmasını istiyoruz siz ise metres olmasını istiyorsunuz. Biz kadının kıymetli olmasını istiyoruz siz ise sokaklarda önüne gelene meze olmasını istiyorsunuz. Biz kadının inci olduğunu düşünüp saklıyoruz, siz ise onu sokaklarda teşhir edip pazarlamak istiyorsunuz. Sizler var ya sizler kadınları düşünüyoruz deyip genelevlere dolduruyorsunuz. Sizler kadınları düşünenler değil günlük olarak onları değiştirenlersiniz. Sizin amacınız kadın dostluğu değildir. Sizin amacınız kadınları hayvanların derecesine düşürmektir. Kadınlık edeptir, şereftir, hayadır, namus'tur, iffettir ve bunların hepsini muhafaza eden örtüdür. Örtü kadının bütün hayatını güzelleştiren ve onu değerli kılandır. Siz kadını örtüsünden sıyırıp hayvanlardan daha aşağı bir dereceye düşürmek istiyorsunuz. Siz, hayvan alıp kesmek için pazara gittiğinizde hangi hayvanın görüntüsü hoşunuza gidiyorsa onu almak gibi almak istiyorsunuz.

Örtüye düşmansınız. Çünkü örtü size kadının güzelliklerini göstermiyor. Bizimle sizin arasında çok büyük farklar vardır. Sizler kadınlığın düşmanı olduğunuzdan dolayı, kadının örtünmesini isteyen din alimlerine ve müslümanlara düşmansınız. Sizin zevklerinize ve kadınları kullanmak istemenize engel oldukları için onlara düşmansınız. O sivri dilleriniz ile Müslümanlara saldırıyorsunuz. Özgürlük, hak ve adalet diye yırtınırken, aslında sadece kendiniz için bunları istiyorsunuz. Fikir özgürlüğü diyorsunuz ama kadına nasihat edenlere saldırıyorsunuz. Demek ki sizin fikir özgürlüğünüz sadece sizin faydanıza olduğundadır. Sizler fikir özgürlüğü, adalet diye naralar atıyorsunuz.

Sizler gerçekten kadınlık düşmanısınız. İnsanlık düşmansınız. Çünkü onları cehenneme koymak istiyorsunuz. Biz ise onların dostuyuz. Onların cennete gitmesini istiyoruz. Dua ve selam ile Allah'a emanet olun.

Muhammed Günay

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”