Dağ Taş Demeden Çalışıyorlar

Dağ Taş Demeden Çalışıyorlar

Dağ Taş Demeden Çalışıyorlar
Bu içerik 596 kez okundu.
Advert

AK Parti Kurtalan İlçe Başkanı Fariz Akgül ve Meclis üyeleri  Faysal Ceylan,Cahit Sevgili,İbrahim Seven Ve Ak Parti İlçe teşkilatı ile birlikte Kurtalan Köylerini ziyaret ettiler.

Faysal Ceylan  performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Ak Parti teşkilatı ve Faysal Ceylan’nı karşılarında gören köylülerde beraberindekilere büyük ilgi gösterdi. Gittiği yerlerde vatandaşlara hitap eden İlçe Başkanı Fariz Akgül  ve Faysal Ceylan halktan İl genel meclis üyeliğini  en iyi kimin yapacağına inanıyorsalar ona oy vermelerini istedi.

Faysal Ceylan Kurtalan İlçesine ve köylerine en güzel hizmeti vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Verdiğimiz sözlerin daha fazlasını yerine getirecez bunu  rahatlıkla söylüyorum. Biz Kadirşinas halkımıza  hizmetkâr olmaktan onur ve mutluluk duyarız. Bizden desteğinizi esirgemeyin” dedi.

Kurtalan halkına her zaman hizmet etmeye amadeyiz ,daha evvelde yerelde genelde bu halk her zaman için Bizim Aileye (Kadiri Ailesi ) ne sahip çıkmıştır. Bu halka ne kadar hizmet etsek azdır ve Kurtalan halkı her zaman için sağ duyulu davranmıştır Cenabi ALLAH her zaman hepimizin yar ve yardımcısı olsun  Allaha emanet olun hurmetlerimi sunuyorum dedi.

Köylülerde  yaptığınız hizmetleri ve yapacak olan hizmetlerinize inanıyoruz Bu nedenle bizlerde sizlere destek vereceğiz” diye konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX