Ak Parti Kurtalan Belediye Başkan Adayı Karaatay Dev Projelerini Açıkladı

Ak Parti Kurtalan Belediye Başkan Adayı Karaatay Dev Projelerini Açıkladı

Ak Parti Kurtalan Belediye Başkan Adayı Karaatay Dev Projelerini Açıkladı
Bu içerik 409 kez okundu.
Advert

Ak Parti Kurtalan Belediye Başkan adayı Nevzat Karaatay, düzenlediği toplantı ile projelerini açıkladı. 
Kurtalan Belediye Başkan adayı Nevzat Karaatay, Kurtalanda bir düğün salonun'da Ak Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Ak Parti Siirt Eski Milletvekillerinden Afif Demirkıran, Ak Parti İl Başkanı Özgür Çalapkulu, Ak Parti İlçe Başkanı Fariz Akgül, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri,Ak Parti İl Genel Meclis üyeleri, Faysal Ceylan ,Cahit Sevgili, İbrahim Seven adaylarının ve binlerce vatandaşın da katıldığı toplantı ile projelerini açıkladı. Seçim sürecini değerlendiren Karaatay, “50 gündür sokaklardayız, esnafın yanındayız, çay ocaklarındayız, birçok insanımızla yüzleşiyoruz. Bu yüzleşmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz ve herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır dedi. 
Kurtalan Altyapısı,Üst yapısı ,çevre düzenlemeleri ve Kurtalan'ın yıllardır birikmiş olan su sıkıntısını kökten çözdük dedi şimdi kurtalanımızı şaha kaldıracak projelere imza atma zamanıdır dedi.
21 DEV PROJE
MODERN BİR HAYVAN KESİMHANE VE HAYVAN PAZARI PROJESİ
HER MAHALLEYE BAYAN TAZİYE EVİ
YENİ OTOGAR PROJESİ
SEMT PAZARI PROJESİ
MODERN YENİ BİR BELEDİYE BİNASI PROJESİ
ÇOK AMAÇLI KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ PROJESİ
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ
DÜĞÜN SALONU PROJESİ
KATI ATIK ARITMA İSTASYONU PROJESİ
HER MAHALLEYE SAHA VE SPOR KOMPLEKSİ
MODERN KURTALAN ÇARŞISI PROJESİ
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ PROJESİ
TMO PARK ALANINA DÖNÜŞÜM PROJESİ
DEVLET DEMİR YOLLARI ALANI MİLLET BAHÇESİ

KURTALAN – BEYKENT DAĞI TELEFERİK PROJESİ
ESKİ HAL ALANIN KONAĞA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ
YEŞİL KURTALAN İÇİN ŞEHİR AĞACLANDIRMA PROJESİ
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ ULAŞIM PROJESİ
ATIK SU ARITMA PROJESİ
AHMEDEĞANE PARKININ ONARIM PROJESİ
ALTERNATİF SU KAYNAKLARI
21 dev proje ile halkımızın huzuruna çıktık bunu ancak biz yapabiliriz Ak Parti Belediyeciliği yapabilir bu belediye işi GÖNÜL İŞİDİR DEDİ.
Kurtalan'ımız Bölge'nin giderek daha ışıltılı bir şekilde parlayacak yıldızıdır. 10 yıldızlı Kurtalan'ımıza 21 projemiz ile yaktığımız kıvılcımı parlayan bir ateşe çevireceğiz. Yaşam kalitesi artan bir Kurtalan için yeniden göreve talibiz. Çünkü Kurtalan hepimize lazım Kurtalan Bölgeye lazım. Şimdi bu hizmetleri tüm Kurtalan'a yapmak için gördüğünüz gibi biz de hazırız” dedi.
Başkan Nevzat Karaatay; Son 5 yılda ilçemiz büyük hizmetlere kavuştu şimdi bu kazanımları koruyarak daha da ileriye taşıma fırsatımız var bunun için hep birlikte çalışmamız ve sizlerin desteği önemlidir. Takdir edeceğiniz gibi siyasetin amacı insanların huzuru ve refahıdır. Huzur ve istikrarın olduğu yerde iş-aş imkanı da olur. 
Belediye başkanlığım süresince Kurtalan´ın sorunlarıyla yakından ilgilendim Son dönemde Kurtalan´a Kazandırdığımız Hizmetlerin ve yatırımların gururunu yaşıyorum Huzur ve istikrarın devam etmesi halinde ki bu da ancak sizlerin desteğiyle mümkündür 
Halka hizmetin Hakk-a hizmetin olduğu düsturuyla sizi ve Ailenizi en kalbi duygularımla selamlıyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum Allah-a emanet olun dedi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX