TMO'da FİYATLAR UYGUN, SATIŞLAR GÜZEL

TMO'da FİYATLAR UYGUN, SATIŞLAR GÜZEL

 TMO'da FİYATLAR UYGUN, SATIŞLAR GÜZEL
Bu içerik 517 kez okundu.
Advert

Toprak Mahsul Ofisi (TMO) 2019 yılı içerisinde hububat alımlarına nohut ve yeşil mercimekte ekleyerek vatandaşlar için ürünlerdeki çeşitlerini artırmış durumda. 
Piyasalarda yaşanan ürün fiyatlarındaki artışlardan dolayı TMO vatandaşa uygun fiyata bakliyat satmaya devam ediyor.
Kurtalan TMO satış noktasında perakende olarak nohut, yeşil mercimek, pirinç, fındık, fındık yağı, fındık ezmezi, krokan gibi ürünleri vatandaşa piyasadan daha uygun şekilde satışını Gerçekleştirmekte.
Bu kapsamda TMO  Kurtalan şubesinde bakliyat perakende satış fiyatları piyasaya nazaran daha uygun bir şeklide satılmakta.
TMO Kurtalan satış şubesinde birinci sınıf 5 kilo Pirinç haftaya ramazan  ayının ilk haftasında gelecek, yeşil mercimek 2 Kilo 9 TL, iri tane nohut  2 kilo 11TL, orta tane nohut 2 kilo 8 TL, çok iri tane nohut 2 Kilo 13 TL, Yarım kilo kavrulmuş Fındık 20 TL, 500 Gram krokan fındık 20 TL, 5 Litre Fındık Yağı 70 TL´den satılmakta.
Gün içerisinde TMO´nun kalitesine ve ürünlerine ilgi gösteren çok sayıda vatandaşın gelip ürün aldığı TMO  Kurtalan satış şubesinde günlük ortalama gelen vatandaşlara ürün satışı yapılmakta.

TMO´dan alışveriş yaptığını söyleyen 45 yaşında olan Yaşar Eriş, “altı yedi yıldır ev ihtiyaçlarımızı devamlı olarak TMO´dan yapmaktayız. Burası bizler için çok güzel yer. Fiyatlar uygun. Ürünler çok kaliteli. Ben çok memnunum tüm vatandaşlara da tavsiye ederim.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX