Kaymakam Aydın: Köylülerimiz Güldükçe Biz Mutlu Oluyoruz

Kaymakam Aydın: Köylülerimiz Güldükçe Biz Mutlu Oluyoruz

Kaymakam Aydın: Köylülerimiz Güldükçe Biz Mutlu Oluyoruz
Bu içerik 332 kez okundu.
Advert

Köy ziyaretlerine devam eden Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Sancar Aydın, İlçe KHGB Müdürü A.Hadi Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysel Polat, İlçe Müftüsü M.Nedim Yılmaz ve İlçe SYDV Müdürü Metin Yoğurtçuoğlu ile birlikte köy ziyaretleri kapsamında Çalıdüzü, Yoldurağı ve Çakıllı köylerini ziyaret etti. Kaymakam Aydın, gerçekleştirdiği köy ziyaretinde, köy muhtarlarından bilgi alarak vatandaşlarla da bir araya geldi.
Kaymakam Aydın, Kaymakamlık olarak köylerde planlaması yapılan hizmetlerin devam ettiğini belirterek ziyaret vesilesiyle muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini yerinde dinlediklerini ifade etti. 
Kaymakam Aydın yaptığı bir dizi incelemelerin ardından hasta ve ihtiyaç sahibi ailelerimizi de evlerinde ziyaret ederek kendileriyle yakından ilgilendi, talep ve sorunlarını dinledi.
İhtiyaç sahibi ailelere   Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından hazırlatılan gıda yardım kolisi verildi.

 

Kaymakam Aydın, "Köylerin ihtiyaç ve sorunları hakkında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Her hafta bir kaç köyümüzü mutlaka ziyaret ediyoruz. Köylümüzün derdi bizim derdimizdir.

Köylümüzün derdi ve ihtiyaçları önceliğimizdir. " dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX