OKULA BOYA DESTEĞİ

OKULA BOYA DESTEĞİ

OKULA BOYA DESTEĞİ
Bu içerik 443 kez okundu.
Advert

OKULA BOYA DESTEĞİ

 

Aydın’da  ÜRÜN TİCARET’in sahibi Yusuf can ÜRÜN Kurtalan Atatürk Ortaokuluna boya yardımında bulundu.

Okul Müdür Yardımcısı Bilal Aydın, "Bu anlamda okullarımıza verdikleri destekten dolayı iş adamımıza teşekkür ediyoruz. Okularımızın boya ihtiyacı karşılanmıştır" dedi.

Kurtalan Atatürk Ortaokulu yapılan bağış ile okulların boya ihtiyaçlarının karşılanacağını belirterek, bağışta bulunan ÜRÜN BOYA Ticaret’in sahibi Yusuf can ÜRÜN ‘e teşekkür etti.

 Okul Müdürü Cemil Doğan; Bir kez daha ifade etmek istiyorum sosyal yardım etkinlikleri kapsamında okullarımıza boya yardımında bulunan ÜRÜN BOYA TİCARET Aydın’daki ana bayii  yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Onların bu yardımları sayesinde okullarımız çok daha güzel bir görünün kazanacak. Diye konuştu

 İşadamı Yusuf can ÜRÜN;  yardım talebini basından takip ettiğini ve etkilendiğini belirterek, "Benim de hedefimde zaten bu vardı. Bize verilen fırsatı çok iyi değerlendirip  Kurtalan İlçesin’deki okullara  hizmet etmeyi amaçlıyordum.." dedi.

Ürün; Gücümüzün yetiği kadarı ile doğudaki okullarımıza  boya yardımında bulunuyoruz .

NOT: AYDIN DAN SİİRT’E BOYA KOLİLERİNİ GETİREN  SİİRT PETROL TURZİM DEN BAKİ EROĞLU  HİÇ BİR ÜÇRET KARŞILI ALMADAN  BU YARDIMDA KATKI SAĞLAMIŞTIR KENDİSİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX