BEYKENT Köy Yolu Asfaltlanıyor

BEYKENT Köy Yolu Asfaltlanıyor

BEYKENT Köy Yolu Asfaltlanıyor
Bu içerik 480 kez okundu.
Advert

Kurtalan İlçesine bağlı Beykent köyünün yolu asfaltlandı.

İl Özel İdaresi 2018 yılı yatırım programı kapsamına alınan 3800 metrelik Beykent köyü yolu asfaltlanarak köylülerin hizmetine sunuldu.

 

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren köy muhtarı Enver Bozyiğit, yapılan çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Bozyiğit köy yollarının 30 yıldır ilk kez Beton asfaltlandığını belirti. "Beykent köyümüzün sorunlarından birisi köy yolumuzun bozuk olmasıydı. Yetkili mercilere bu sorunumuzu illettik ve yıllardır sıkıntı çektiğimiz yolumuz sonunda asfaltlandı.

Ben köyüm adına   Başta Sayın Valimiz  Ali Fuat Atik,Kurtalan Kaymakamı  Sayın İhsan Emre Aydın, Siirt Milletvekili Osman Ören, İl Encümeni Faysal Ceylan, ve Emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim" dedi.

 

            Ak Parti Siirt İl Encümeni Faysal CEYLAN ; Türkiye'nin AK Parti İktidarıyla birlikte 17 Yılda nereden nereye geldiğini halkın çok iyi gördüğünü belirten Faysal Ceylan; “Eskiden köy  yollarımız çamurdan geçilmezken AK Parti iktidarıyla birlikte köylerimizde kilitli parke bile istenmez hale geldi. Stabileze malzeme yerine beton asfalt yapılsın talepleri başlandı.

 Köy yollarımız asfaltlandı ve artık köylerimize parklar, çocuk oyun gurubu isteniyorsa bu ülkemizin son 17 yılda nereden nereye geldiğini gösteriyor.

Tabi ki ihtiyaçlar bitmez, eksikler bitmez hizmet bitmez. Çünkü kalkınmada sınır yoktur.

Siyasilerin de muhtarların da ortak düşüncesinin halka hizmet olduğunu belirten AK Parti İl Encümeni Faysal Ceylan; “Bu ülke hepimizin, bu ilçe hepimizin ve bu köyler hepimizin.

 Nerede yaşıyorsa yaşasın orada yaşayan bütün insanımız bizim insanımızdır.

 

Bu insana dili, dini, etnik yapısı, siyasi düşüncesi ne olursa olsun hizmet götürmek hepimizin boynunun borcudur.

 

Siyasilerin de muhtarlarımızın da ortak amacı insanlara hizmet etmektir.

 

Dolayısıyla bu hizmette bende varım diyen, bugüne kadar emek veren gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX