PARK BAKIMSIZ ; TEPKİLER BAŞLADI

PARK BAKIMSIZ ; TEPKİLER BAŞLADI

PARK BAKIMSIZ ; TEPKİLER  BAŞLADI
Bu içerik 406 kez okundu.
Advert

Gazetemiz muhabirlerinin yerinde izlenimleri sonrasında ortaya çıkan görüntüye göre, park içerisindeki çimlerin  bazı kısımların sulanmadığı ve kuruduğu, bitkiler ile ağaçların ise kurumaya yüz tuttuğu görüntüsü ile karşılaşılıyor. 
Bu arada bozuk sulama tesisatının gün boyunca aktığı, tamirinin yapılmadığı, sadece güvenlik görevlilerinin kaldığı bölüme yakın yerlerin güvenlik elemanları tarafından sulandığı için bakımlı durumda gözüktüğü görüntüsü bu parktan yararlanan insanların tepkisini çekiyor.
Belediye Başkan´ın BİLGİSİ OLSUN Kurtalan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün konudan haberdar olmasını isteyen Kurtalan’da yaşayan vatandaşlar, ‘ Belediye Başkanı Baran Akgül bu görüntüyü görse hesap sorar.
 Lakin ortada da bir gerçek var ki park bakımsız ve kaderine terk edilmiş gibi. Parkın içindeki tesisten yararlanmak ayrı,  Bu nedenle Başkan Baran Akgül’ün buradan uyarmış olalım’ dediler ve muhabirimize bakımsız alanı gezdirerek eleştirilerini sıraladılar. 15 Temmuz Parkı spor aletleri  bakımsız işlev görmuyor  vatandaşlar spor aletlerinin elden gecmesi bozuk olanların yerine yenilerinin  getirilip   yada bakımının yapılmasını istediler. 15 Temmuz Demokrasi parkının basket sahası   potalı  fileleri saha  zemini muslukların  ve lavabolarının  elden gecmesini bu gibi eksiklerin   elden gecmesini  istediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX