İLÇEMİZİN BÜYÜK BAŞARISI

İLÇEMİZİN BÜYÜK BAŞARISI

Nar Lokumu' projesi ile Türkiye İkinciler Arasında Birinci oldu

İLÇEMİZİN BÜYÜK BAŞARISI
Bu içerik 612 kez okundu.
Advert

Fikret Toktanış
SİİRT (İHA) - Tarım ve Orman Bakanlığı Girişimci Kadın Çiftçiler Programı'nda sunduğu proje ile Siirt’in "Nar Lokumu" projesi ile dereceye giren Kurtalanlı Kadın çiftçi Nurcan Deniz, Türkiye ikincisi oldu.
Siirt’in Kurtalan ilçesi Seyrantepe Mahhalesinden, Tarım ve Orman Bakanlığı Girişimci Kadın Çiftçiler programına katılan Nurcan Deniz, Siirt’in "Nar Lokumu" projesiyle Türkiye ikinciliğini kazanarak 17 bin TL para ödülü kazandı.
Kurtalan İlçe Kaymakamı İhsan Emre Aydın "Kadın çiftçimiz Nurcan Deniz, Türkiye finalinde de büyük bir başarı kazanarak Türkiye ikinciler arasında birinci olmuştur. Kadın çiftçimiz bu başarısı ile 17 bin TL para ödülü kazanmıştır. Umarım projesi hayata geçer ve diğer kadın çiftçilerimize örnek olur. Başarıya götüren proje aşamasında destek veren ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.." dedi.
Evili ve Dört çocuk annesi olan Nurcan Deniz; Bana bu desteği veren Başka Kurtalan Kaymakamı Sayın İhsan Emre Aydın İlce Tarım Müdürü Mahfuz Demir projeye katkı sunan İlçe Tarım Müdürülüğünde Emine Zelal Arslan ve eğitimi veren Catom Mudüresi Şengül hocama teşekkürler ederim dedi


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX