Belediye Çalışıyor, Vatandaşın Yüzü Gülüyor

Belediye Çalışıyor, Vatandaşın Yüzü Gülüyor

KURTALAN BELEDİYE BAŞKAN AKGÜL'DEN AÇIKLAMA

Belediye Çalışıyor, Vatandaşın Yüzü Gülüyor
Bu içerik 2505 kez okundu.
Advert

Kurtalan Belediyesi’ni Ak Parti’den 215 milyon borçla devraldıklarını belirten Belediye Başkanı Baran Akgül, gelirlerin yüzde 74’ünün kesildiğini, devlet kurumlarının kendileriyle çalışmadığını ve İŞKUR’un “ekonomik yetersizlik” diyerek işçi vermediğini söyledi.

 Baran Akgül görevde yedi ayını doldururken, vatandaşlar son yedi ayda yapılan hizmetlerden memnun olduklarını söyledi.


Kurtalan Belediye Başkanı Baran Akgül talimatları ile belediye ekipleri aralıksız çalışmalarını sürdürürken, vatandaşlar verilen hizmetten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Baran Akgül Görevde Yedi ay’ı doldurduklarını Kurtalan’a  hizmet için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

 Kurtalan ve Kurtalan’lıların her türlü sorunları ile yakından ilgilenen Başkan Akgül, haftanın belirli günleri halk toplantıları yaparak vatandaşları dinliyor.

 Vatandaşlardan gelen talep ve öneriler üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran Başkan Baran Akgül, ekiplerin yaptığı çalışmaları sahada bizzat incelerken, esnaf ve vatandaşların içine girip sorunları da dinliyor.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen , Göreve geldiği günden itibaren tespit edilen eksiklikleri hızlı bir şekilde gidererek vatandaşa daha kaliteli ve iyi hizmet sunmayı hedefleyen Başkan Baran Akgül’ün çalışmaları vatandaşlar tarafından da taktirle karşılanıyor.

 Belediyenin hizmetlerini değerlendiren vatandaşlar ise 7 ayda yapılan hizmetlerden mutlu olduklarını ve bu hizmetlerin devam etmesini talep etti.

Kurtalan Belediye Başkanı Baran Aygül, konuşmasını şöyle sürdürdü: “bizim bütün imkânlarımızı kesip kendi belediyelerine aktarıyorlar. Gelirlerin yüzde 74’ünün kesildiğini, devlet kurumlarının kendileriyle çalışmadığını ve İŞKUR’un  işçi vermediğini ama Her şeye rağmen biz güzel bir belediyecilik hizmeti sanacağız.” Yaptığımız işleri daha az paraya yaparak, sadece  Kurtalan  için lüzumlu işlerin yapılmasını sağlayarak, bu işin içinden çıkacağız inşallah. Çıkmak zorundayız

Kurtalan Belediye Başkanlığı olarak tüm imkansızlıklara rağmen ve bu imkansızlıkların arkasına  sığınmadan  nerde bir sıkıntı varsa  Belediye olarak tüm birimlerimiz ile ordayız.

Belediyenin maddi sorunları, yüklü borcu bulunduğunu ancak, tüm sorunların üstesinden gelme kararlılığında olduklarını belirten Başkan Akgül, “Belediyemizi bu durumdan, kaostan çıkaracağız ve herkesin övündüğü bir belediye haline getireceğiz. Belki biraz uzun sürecek ama öyle olacak. Bunun tartışması yok. Hiç kimse endişe etmesin” diye konuştu. 

 

Kurtalan halkına en güzel şekilde hizmet ediyoruz ve etmeye devam edecez. Kurtalan Belediyesi olarak bütün birimlerimiz ile sahadayız ve gece gündüz demeden  çalışıyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX