Kaymakam Aydın, Şehit Aileleri Ziyaret Etti

Kaymakam Aydın, Şehit Aileleri Ziyaret Etti

Kaymakam Aydın,  Şehit Aileleri Ziyaret Etti
Bu içerik 271 kez okundu.
Advert

Kaymakam İhsan Emre Aydın, Kurtalan ilçesine bağlı Erdurağı köyünde pkk terör örgütü mensuplarınca 19 Kasım 1995 günü köye düzenlenen saldırıda Şehit olan Güvenlik Korucularımızın ailelerini ziyaret etti. Yapılan bu ziyarette, ilçe Jandarma Komutanı Sancar Aydın, İlçe Emniyet Müdür Vekili Cafer Sadık Alibekiroğlu ve ilçemiz kurum müdürleri hazır bulundu.

Şehit yakınları ile sohbet eden Kaymakam Aydın “Vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, Peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler sizlersiniz. Bizler de bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmayı kendimize görev edindik. Kapımız sizlere 24 saat açıktır. Her zaman yanınızdayız. Ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü, huzurumuzu ve kardeşliğimizi bozmak isteyenler emellerine asla ulaşamayacaktır. Allah, devletimize, milletimize, vatanımıza güç, kuvvet versin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Kaymakam Aydın ve beraberindekiler tarafından Şehit Güvenlik Korucuların mezarları ziyaret edildi. Şehitlerin kabri başında Kuran-ı Kerim okunup Şehitlere dualar edildi.

Şehit aileleri, Kaymakam Aydın ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX