Kaymakam Aydın, Gazeteciler Günü Dolayısıyla Gazetemizi Ziyaret Etti

Kaymakam Aydın, Gazeteciler Günü Dolayısıyla Gazetemizi Ziyaret Etti

Kaymakam Aydın, Gazeteciler Günü Dolayısıyla Gazetemizi Ziyaret Etti
Bu içerik 480 kez okundu.
Advert

Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Kurtalan Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İhlas Haber Ajansı Kurtalan Temsilcisi Fikret Toktanış’ı temsilcilikte ziyaret etti.

 

Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, beraberin de  İlçe Jandarma Komutanı Sancar Aydın, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ahmet Eker, İlçe Müftüsü M.Nedim Yılmaz, İlçe Mal müdürü Gündüz İrinal ve İlçe Tarım Müdürü Mahfuz Demir eşlik ettiler.

Gazete ve temsilcilik bünyesinde görev yapan herkesin Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Kaymakam  İhsan Emre Aydın,  yaptığı açıklamada “Toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılayan gazetecilik mesleği, sorumluluk gerektiren, zor fakat onurlu mesleklerden birisidir. Günümüzde basın, gazetecilik, televizyonculuk, radyo yayıncılığı, internet haberciliği gibi alanlarda önemli gelişmeler kaydetmiş, bilgilendirici ve yol gösterici işleviyle toplumun dinamizm kazanmasına ve demokrasimizin güçlenmesinde önemli katkı sağlamıştır. İlçemizde yerel basının dinamik olması, sorunların dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarılar diliyorum.” dedi.

Kurtalan Ekspres Gazte İmtiyaz Sahibi ve İhlas Haber Ajansı Kurtalan Temsilcisi Fikret Toktanış ise; Kaymakam İhsan Emre Aydın’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 10 Ocak hem çalışan gazeteciler hem de İdareciler Günü olduğunu belirten Toktanış, başta kaymakam İhsan Emre Aydın olmak üzere bütün idarecilerin 10 Ocak İdareciler Gününü kutladığını söyledi.

Kurtalan Ekspres Gazte İmtiyaz Sahibi ve İhlas Haber Ajansı Kurtalan Temsilcisi Fikret Toktanış ; Demokrasinin sağlıklı işlemesi açısından basının tarafsızlığını ve bağımsızlığını koruması çok daha önemlidir. Demokrasinin gelişimi önce yerelden başlamaktadır. Bu yüzden de yerel basının güçlü olması demokrasi için olmazsa olmazlardandır. Gazetecilerin zor şartlarda halkı bilgilendirmek için maddi ve manevi fedakârlıklarla çalıştıklarını hepimiz biliyoruz. Medya hayatımızın en önemli parçasıdır. Bu kapsamda bizleri ziyaret ederek bugünümüzü unutmadığınız için sizlere teşekkür ederim” dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX