Gazeteciler Günü’nde Anlamlı Ziyaret

Gazeteciler Günü’nde Anlamlı Ziyaret

Gazeteciler Günü’nde Anlamlı Ziyaret
Bu içerik 452 kez okundu.
Advert

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle nezaket ziyaretinde bulunan Kurtalan Atatürk Ortaokulu  öğrencileri ve Okul Müdürü yardımcısı Bilal Aydın, gazete çalışanlarımızın 10 Ocak gazeteciler gününü kutladı.

 

Kurtalan Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcısı Bilal Aydın, “Ziyaretimizle hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak istedik hem de gazetecilik mesleğine merak sararak gazetecilik mesleği ile ilgili merak ettiklerini öğrenmeleri için bu ziyareti öğrencilerimizle beraber yaptık.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kurtalan Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İhlas Haber Ajansı Kurtalan Temsilcisi Fikret Toktanış, gazeteciliğin toplumda aksayan bazı yönleri düzeltmeyi sağlayan ve kamusal yönü ağır basan bir meslek olduğunu ifade ederken ortaokul çağında gazetecilik mesleğine merak saran öğrencilere başarılar diledi.

 

Kurtalan Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İhlas Haber Ajansı Kurtalan Temsilcisi Fikret Toktanış  ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, böyle özel bir günde unutulmadıkları için Kurtalan Atatürk Ortaokulu öğrenci ve Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcısı Bilal Aydın’a  teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX