İlçemizde Uyuşturucu/Bağımlılık ile Mücadele Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçemizde Uyuşturucu/Bağımlılık ile Mücadele Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçemizde Uyuşturucu/Bağımlılık ile Mücadele Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Bu içerik 404 kez okundu.
Advert

Kaymakam İhsan Emre Aydın başkanlığında, Kaymakamlık Toplantı Salonunda “Uyuşturucu/Bağımlılık ile Mücadele Değerlendirme Toplantısı” yapıldı.

Toplantıya; Kaymakam Aydın, İlçe Jandarma Komutanı Sancar Aydın, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ahmet Aker, Kurtalan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hüseyin Arslan, İlçe Tarım Müdürü Mahfuz Demir, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Salim Mete, İlçe Müftü Vekili Taha Ay, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Sürücü, İlçe Yazı İşleri Müdürü Vekili Niyazi Aktin, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ethem Güran, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Emrah Onay, İlçe Kütüphane Müdürü Kerem Karanfil, İlçe Çevre ve şehircilik Şefi A.Hadi Çakır ile Kurtalan Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Günbat katıldı. Toplantıda uyuşturucu ile mücadelede gelinen nokta ele alınarak yapılması planlanan konular masaya yatırıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam Aydın, uyuşturucu ile mücadele sadece kolluk kuvvetleri ile yapılacak bir mücadele olmadığına vurgu yaparak tüm kurum ve kuruluşların yanı sıra toplumun da bu konu üzerinde hassasiyet ile durması gerektiğini belirtti. Ayrıca bundan sonraki süreçte herkesin daha fazla gayret göstererek, uyuşturucu ile mücadelede daha fazla yol alınması gerektiğini ifade eden Kaymakam Aydın, bu kapsamda kurumlar arası iletişimin güçlendirilmesinin önemine vurgu yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX