KURTALAN İÇİN BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE BİR KAYMAKAM!
KURTALAN İÇİN BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE BİR KAYMAKAM!
Fikret TOKTANIŞ

KURTALAN İÇİN BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE BİR KAYMAKAM!

Bu içerik 1085 kez okundu.
Advert
Evet ilçemiz için büyük bir şans, Kurtalan için beklentilerin dahi ötesinde değerli bir Kaymakamımız var. Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, küçük büyük demeden vatandaşların sorunlarının çözümü için mahalle mahalle, okul, Hastane, Esnaf ve STK’ları dolaşırken neredeyse makam koltuğuna oturacak zaman bulamıyor. Böyle olunca da vatandaş Kaymakam'a gitmesine çoğu zaman gerek kalmadan Kaymakam vatandaşa giderek sıkıntıyı yerinde tespit edip çözüm buluyor. Kaymakam İhsan Emre Aydın, belde ve köylerde de halka giderek vatandaşların görüş, istek ve taleplerini yerinde dinliyor. ilçede maddi durumu iyi olmayan aileleri de evlerinde ziyaret eden Kaymakam Aydın, ziyaretlerde konuk olduğu evlerde vatandaşların sorunlarını birinci ağızdan yerinde dinliyor. Ziyaret edilen evlerde ailenin sıkıntılarına birebir şahit olan ve çözüme yönelik hızlı adımlar atarak vatandaşla yakinen ilgilenen Kaymakam Aydın, sahada fark ettiği problemleri de not alarak çözümü konusunda ilgili kurumlara talimat veriyor.
Vatandaşın sıkıntısını öğrenmek ve gidermek için bizzat yerinde görerek ve vatandaş ile omuz omuza çalışmalarını sürdüren Kaymakam Aydın'in çalışmaları ise ilçe halkı tarafından takdir topluyor. Muhtaç ve hasta vatandaşlara yardım yetiştirmek amacıyla durmaksızın mahalle, hane ve okul ziyaretlerini sürdüren Kaymakam İhsan Emre Aydın, genç ihtiyar kadın erkek herkes tarafından çok seviliyor. Vatandaşları köylerindeki evlerinde, kahvehanelerde ve iş yerlerinde, öğrencileri ise okullarında ziyaret edip sohbet eden, Resmi kurumların çalışmalarını da yakından takip ederek vatandaş ile kurumlar arası diyalogların medeni bir ortamda geçmesi için çaba sarfeden, Kurtalanlılara büyük küçük demeden sarılıp hal hatır soran Aydın'in bu yönü 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanıyor. Ayak basmadığı, gitmediği yer kalmayan, kimsesizlere, engellilere ve yardıma muhtaç kişilere her zaman devletin ve kendisinin yardım elini uzatan Kaymakam Aydın ziyaret ettiği yerlerde halkın büyük sevgisiyle karşılaşıyor.
İlçe Kaymakamımız görevindeki Liyakati, idealist yaklaşımı, çalışkanlığı, beyefendiliği ve dürüst kimliği ile kısa bir sürede sadece Kurtalan merkezin değil ilçeye bağlı tüm Mahalle, köy ve belde sakinlerinin de gönlünde taht kurdu. Göreve başladığı günden bu yana ilçemize büyük yatırımların öncülüğünü de üstlendi.. Kurtalan’a bağlı Köyler uzun yıllar boyunca göremediği hizmeti onun sayesinde görmüş oldu. Kurtalan Kaymakamı Sayın İhsan Emre Aydın’ın Kurtalan için böylesine özverili, samimi ve istekli duruşu aynı zamanda çözüm odaklı çalışma performansı ve halkla iç içe halktan oluşu, kendisinin Kurtalan için büyük bir şans ve beklentilerin ötesinde bir yönetici vasfını vermemizi fazlasıyla hak etmiştir.
Sayın kaymakamımıza ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı hemşerilerim ve kendi adıma teşekkür ediyorum.
Sayın İhsan Emre Aydın kaymakamım umudumuz sizi Kurtalan’ımızda uzun süre misafir etmektir .
Yine siz kucakladığınız Kurtalan’da derin izler bırakacaksınız.
Bıraktığınız bırakacağınız izler ufkumuzu daha da açarak bizi birkaç adım daha ileriye götürecektir .
Hizmet ruhumuzun baki olması dileğiyle ... FİKRET TOKTANIŞ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”
Vali Hacıbektaşoğlu: “Üniversite Öğrencilerimizin Yanındayız”